Pojištění rodinného domu a domácnosti

S pojištěním OPTIMUM získáváte zvýhodněnou nabídku pro pojištění rodinného domu a domácnosti.

K čemu je dobré pojištění OPTIMUM

Pojistíte si najednou vše, co potřebujete. Věci, které máte doma, i střechu nad hlavou. Variantu pojištění si přitom zvolíte podle vašich představ. Na vše budete mít jen jednu smlouvu a za zvýhodněnou cenu.

Co všechno pojištění obsahuje?

  • živelní nebezpečí (požár, blesk, voda atd.)
  • krádež a loupež (i z garáže nebo sklepu)
  • vandalismus (graffiti)

Kompletní informace o jednotlivých pojištěních najdete na stránkách k pojištění rodinného domu a pojištění domácnosti. Vyberte si, které varianty z těchto pojištění vám vyhovují, a společně pak vše zkombinujme jako pojištění OPTIMUM. Pro sjednání pojištění se zastavte u nás na pobočce nebo si zavolejme.

Jak probíhá odškodnění?

Při hlášení škody vás nezdržujeme zbytečným papírováním. Vše probíhá on-line a stále máte přehled, v jaké fázi šetření škoda zrovna je.

Kolik to stojí?

Pojištění stojí okolo 300 Kč měsíčně. Cenu ovlivňuje více faktorů. Těmi nejdůležitějšími jsou velikost vašeho domu, místo, kde bydlíte, a vybavení.

Asistenční služby

Pomůžeme vám v případě nouze

auticko

Obraťte se na nás, když si zabouchnete dveře nebo vám třeba praskne trubka u umyvadla. Přijedeme, opravíme a do částky 7 000 Kč v případě varianty KOMFORT nic neplatíte.

Přehled asistenčních služeb

Abychom vám mohli nabízet služby, které co nejlépe vyhovují právě vám, využívají tyto stránky cookies. Jejich návštěvou s používáním souhlasíte.