Administrativa

Obchodník/obchodnice na přepážce

Práce na plný úvazek, Znojmo, Generální ředitelství

Náplň práce

  • profesionální finanční poradenství dle potřeb
  • klienta nabídka finančních produktů novým i stávajícím klientům
  • péče o stávající klientelu
  • stanovení si pracovních cílů

Co Vám nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního a osobního růstu
  • bezplatný systém kvalitního vzdělávání
  • pomoc a podpora od kvalifikovaných školitelů, manažerů a odborníků z praxe
  • po zaškolení - možnost přidělení klientely
  • časová flexibilita
  • možnost sjednávat úvěrové a finanční produkty
  • zázemí v kanceláři
  • stanete se odborníkem v oblasti pojišťovnictví (v případě zájmu i v oblasti bankovních produktů)
  • sportovní karta

Vhodný kandidát by měl mít:

  • min. SŠ vzdělání - vhodné také pro absolventy, ZTP a lidi se zkušenostmi i z jiného oboru
  • příjemné vystupování
  • v oblibě komunikaci s lidmi
  • chuť pracovat a vzdělávat se
  • chuť pracovat ve skvělém kolektivu a ve firmě, které záleží na spokojeném spolupracovníkovi a klientovi
  • zájem o dění na finančním trhu
  • pozitivní přístup k práci a životu