Vylepšené pojištění pro moderní domácnost

Bazén v obýváku byl sice zadarmo, ale voda v něm už ne. Buďte připraveni a využijte nabídky vylepšeného pojištění, abyste mohli nerušeně bydlet. 

Pojištění majetku nově zahrnuje:

Rozšířené krytí úniku vody

Vodné a stočné vám uhradíme nejen při vodovodní škodě, ale nově i při havárii vodovodních rozvodů, při níž může voda unikat i zcela nepozorovaně.

Pojištění kybernetických rizik

Jako jediní na českém trhu  vám nově nabízíme i pojištění škod na elektronických nebo strojních zařízeních, které jsou způsobeny útokem hackerů. Uhradíme vám například škody na ovládacím nebo řídicím systému budovy nebo škody na zabezpečovacím zařízení, které byly poškozeny nebo zničeny zavirováním.

Více informací o pojištění kybernetických rizik

Rozšířené krytí skel

Kromě škod na sklech vám nově uhradíme i škody na sanitární keramice (umyvadlo, záchodová mísa apod.), které si způsobíte například vlastní chvilkovou neopatrností.

Více informací o krytí skel a sanitární keramiky

Odškodnění za velkou škodu

Kromě náhrady škody, na kterou máte z pojištění nárok, vám nově vyplatíme i částku ve výši až 50 000 Kč jako náhradu jakýchkoliv dalších nákladů souvisejících s řešením vaší škody.

Společně pomáháme dělat život lepší

Nadace Kooperativa dlouhodobě podporuje projekty pomáhající lidem v nouzi. Letos posíláme na účet nadace část peněz z každé nové smlouvy na pojištění domu nebo bytu. Přispějeme tak na provoz domů na půli cesty v Brně a v Praze, které pomáhají mladým lidem z pěstounských rodin a dětských domovů začít nový plnohodnotný život.