Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Co dělat, když pojedu na misi?

V případě, že budu jako voják nebo policista vyslán na zahraniční misi, budu hledat pojištění, které by mě krylo i v případě pojistných událostí, ke kterých by došlo v souvislosti s mojí účastí na válečných událostech, vojenských nebo bojových akcích nebo vnitrostátních nepokojích všeho druhu. Úrazové pojištění v rámci pojištění FLEXI se na tyto pojistné události nevztahuje. V případě, že si sjednám speciální pojištění pro účastníky mise, mohu si zvolit pojištění ke krytí rizika úmrtí, invalidity z důvodu úrazu a trvalých následků úrazu – z těchto rizik si mohu nechat připravit smlouvu na míru. 

[Pojištění]