Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Co dělat, když uzavíráme manželství?

Pokud je na vás partner/ka finančně závislý/á, je dobré uvažovat o pojištění smrti. Je totiž možné, že bude muset vyřešit levnější bydlení, které sám/sama utáhne. I v případě, že má svůj příjem, se může hodit finanční pomoc na překlenutí nejhoršího období. V pojištění FLEXI nebo NA PŘÁNÍ se můžeme pojistit oba společně.

[Pojištění]