Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Co vám nabízíme za benefity

Vy pracujete na 100 %, my vám k tomu vytváříme podmínky.

Kooperativa pečuje o své zaměstnance a nabízí jim celou řadu výhod a služeb. Díky nabídce zaměstnaneckých benefitů mohou načerpat novou energii pro plnění pracovních úkolů. Benefity však slouží i k udržení a posílení spokojenosti stávajících zaměstnanců.

Benefity

Zvýhodněné podmínky pro naše produkty

  • Celoroční cestovní pojištění zdarma 
  • Životní a úrazové pojištěním zdarma
  • Sleva na pojištění pro celou rodinu
  • Úrazové připojištění novorozených dětí zaměstnanců
Dovolená

Dovolená a pracovní volno navíc

  • Týden dovolené navíc (4+1)
  • 3 dny placeného volna na překlenutí nemoci
  • Placené volno na sportovní hry Kooperativy
  • Den placeného volna za rok na dobročinné účely
Zdraví

Péče o zdraví a sportovní aktivity

O zdraví zaměstnanců je postaráno v rámci preventivního programu Santé. Při dlouhodobé nemoci zaměstnance podpoříme finančním příspěvkem. Pořádáme letní a zimní sportovní hry a hrajeme zaměstnaneckou ligu ve stolním tenisu a bowlingu. Každý zaměstnanec má startovné zdarma na závodech Kolo pro život.

Rodina

Rodina

Naše zaměstnankyně se zúčastňují Maminy Cupu s bohatým programem pro děti i dospělé. Těhotné ženy mají navíc pracovní volno a dětem přispějeme na dětský tábor. O Vánocích pořádáme akce pro děti zaměstnanců. 

Stravování

Pracovní podmínky

Příspěvek na stravování. Zajištění celodenního stravování v jídelně v centrále firmy v Praze a v Brně. Flexibilní pracovní doba. Příspěvek na soukromé životní pojištění a penzijní připojištění. Program pro OZP zaměstnance. V Praze sídlíme v budově oceněné jako nejlepší kancelářská budova světa. Podívejte se dovnitř.

Vzdělání

Rozvoj a vzdělání

V prvních dnech vás zaškolíme v základech pojišťovnictví. Podporujeme studium při zaměstnání, zajišťujeme odborné a manažerské vzdělávání i jazykové kurzy.

Mobilita

Mobilitní programy do zahraniční

Zaměstnanci mají možnost pracovat v zahraničí v rámci naší mateřské společnosti Vienna Insurance Group.

Zaujali vás naše benefity? Není nic snažšího, než se kouknout, jestli zrovna nehledáme někoho jako jste vy.

Volné pracovní pozice

[benefity, zaměstnanecké benefity, zaměstnanecké výhody]