Vážení klienti, z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci COVID-19 a naší dobrovolné pomoci hygienickým stanicím při trasování kontaktů jsme omezili
provozní dobu naší infolinky. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Tisková zpráva

Pojišťovna České spořitelny připravila nové rizikové pojištění FLEXI RISK

6.11.2017

Praha 2. listopadu 2017

Zcela nové, čistě rizikové pojištění FLEXI RISK uvedla na trh 1. listopadu 2017 Pojišťovna České spořitelny. Nabízí tak životní pojištění i klientům, kteří nechtějí prostřednictvím svého pojištění zároveň investovat. FLEXI RISK poskytuje jednoduché, rychlé pojištění všech životních rizik, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků. K velkým výhodám patří také 26% sleva za zdravý životní styl a možnost sjednat vysoké pojistné částky bez zdravotního zkoumání.

„V posledních letech zaznamenáváme mnohem větší zájem o pojištění rizik. Životní pojištění FLEXI RISK jsme proto připravili podle posledních trendů a sjednáváme ho na míru každému podle jeho situace tak, aby dostatečně jistilo finanční příjem v průběhu celého života,“ uvedl Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „Klienty neřadíme do rizikových skupin, takže i pokud dělají rizikové sporty nebo mají rizikové zaměstnání, neplatí obvyklou přirážku za pojištění, naopak systémem slev zvýhodňujeme zdravý způsob života a zájem o své zabezpečení,“ doplnil Petr Procházka.