Vážení klienti, z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci COVID-19 a naší dobrovolné pomoci hygienickým stanicím při trasování kontaktů jsme omezili
provozní dobu naší infolinky. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Tisková zpráva

Pojišťovna České spořitelny vyplácí dvojnásobek při rakovině

17.9.2018

Pojišťovna České spořitelny zvýhodnila pojištění vážných nemocí. Klientům, kteří si od 17. září do 31. prosince 2018 toto pojištění v rámci FLEXI životního pojištění sjednají a v budoucnu onemocní rakovinou, vyplatí pojišťovna dvojnásobek sjednané částky. Akce mohou využít i stávající klienti, kteří si pojištění vážných nemocí do smlouvy poprvé přidají.

Každý třetí Čech onemocní v průběhu života rakovinou. Léčení pak vyžaduje dlouhodobou pracovní neschopnost, a proto většinou dochází k výraznému poklesu příjmu v rodinném rozpočtu. „Rakovina je v naší pojišťovně nejčastěji hlášenou vážnou nemocí, loni jsme za ni klientům vyplatili téměř 50 milionů korun. Proto by pojištění právě pro tento případ nemělo chybět v žádné smlouvě životního pojištění,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny a doplňuje: „Vážná nemoc znamená, kromě poklesu příjmu, také zvýšení nákladů. Je tedy důležité zaměřit se i na výši pojistné částky, kterou doporučujeme nastavit minimálně na dvojnásobek ročního příjmu“.