Vážení klienti, z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci COVID-19 a naší dobrovolné pomoci hygienickým stanicím při trasování kontaktů jsme omezili
provozní dobu naší infolinky. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Tisková zpráva

Pojišťovna České spořitelny vyplácí dvojnásobek při vážných nemocech způsobených klíštětem

28.3.2018

Praha 28. března 2018

Pojišťovna České spořitelny zvýhodnila pojištění vážných nemocí mimořádnou jarní akcí. Klientům, kteří si od 1. dubna do 30. června 2018 toto pojištění v rámci FLEXI životního pojištění sjednají a v budoucnu onemocní některou z vážných nemocí způsobenou klíštětem, vyplatí pojišťovna dvojnásobek sjednané částky. Akce mohou využít i stávající klienti, kteří si pojištění vážných nemocí do smlouvy poprvé přidají.

Vážné nemoci vyžadují dlouhodobé léčení v pracovní neschopnosti. Proto při nich většinou dochází k výraznému poklesu příjmu. „Pojištění pro případ vážných nemocí by proto nemělo chybět v žádné smlouvě životního pojištění. Výplata dvojnásobku se vztahuje na nejvážnější onemocnění způsobená klíštětem – klíšťovou encefalitidu, lymeskou boreliózu a meningitidu. Počet těchto onemocnění v České republice již několik let narůstá,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „Akce platí pro dospělé i děti. Výhodu garantujeme po celou dobu trvání pojištění,“ doplňuje Petr Procházka.