Vážení klienti, omlouváme se za možné výpadky webu v průběhu 19. 12. až 20. 12. z důvodu rozsáhlých úprav webových stránek.

x
Tisková zpráva

Kooperativa se stala Pojišťovnou roku

21.11.2018

Výsledky již 17. ročníku prestižní ankety Banka roku vyhlásili pořadatelé včera na slavnostním večeru v Paláci Žofín. Kooperativa zvítězila v jediné kategorii, která se zaměřuje na hodnocení pojišťoven, a získala titul Pojišťovna roku 2018. 

„Ocenění pojišťovna roku 2018 mě velmi těší. V této anketě se pravidelně umísťujeme mezi nejlepšími pojišťovnami, ale vítězství samozřejmě zahřeje nejvíce. Chtěl bych poděkovat všem svým kolegyním a kolegům a pevně tedy věřím, že se nám podaří i v dalších letech toto vítězství zopakovat“, uvedl při přebírání ocenění Martin Diviš, generální ředitel pojišťovny Kooperativa.

Anketa Banka roku pomáhá již od roku 2002 ocenit nejlepší finanční instituce a jejich produkty na českém trhu. V loňském roce se počet oceňovaných kategorií snížil z patnácti na osm. Zároveň byl do hodnocení porotou zařazen prvek zákaznické zkušenosti klientů hodnocených bank a pojišťoven.