Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bezpečná cesta je náš cíl - SMAZAT

V autě tráví spousta z nás podstatnou část života. Jak ale všichni víme, život na čtyřech kolech skrývá spoustu nebezpečí. Proto se společně se společností Picodas snažíme tato rizika snižovat. Od roku 2011 rozšiřujeme navigace značky Garmin o nebezpečné úseky na silnicích a železničních přejezdech.  

Speciální vrstva v mapových podkladech ATLAS CZECH 2011 NT vyznačuje všechny železniční přejezdy, na kterých v minulosti došlo k dopravní nehodě a řidiči jsou před nimi varováni hlasovým upozorněním a výstražnou značkou.

Mapu ATLAS 2012 doplnila speciální mapová vrstva Mapa krádeží, která řidiče informuje o statistice krádeží a vykrádání motorových vozidel v oblasti, kde parkuje. Věříme, že projekt Bezpečně do cíle pomůže chránit zdraví, lidské životy i majetek. Mapy ke stažení naleznete na stránkách společnosti Garmin www.garmin.cz.