Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

MOJE VIZE NULA

Dopravně bezpečnostní projekt zaměřený na mladé řidiče a studenty vysokých škol.

Mladí řidiči jsou jednou z nejohroženějších řidičských skupin. To pro nás není žádná novinka, ale jak s touto skutečností pracovat? Rozhodli jsme se zeptat právě mladých řidičů, vysokoškoláků, jak by sami mohli tuto situaci změnit, a to v rámci projektu Moje vize nula, kde mimo jiné vyhlašujeme soutěž dopravně bezpečnostních témat. Studenti budou mít k ruce dostupné zdroje, informace,
ale hlavně řadu významných expertů, kteří jim s jejich projektem pomohou. Více
o tomto projektu naleznete na: http://www.mojevizenula.cz/