Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Nadace Kooperativy

Nadace Kooperativy byla založena v roce 2013 s cílem pomáhat těm, co to v životě nemají lehké, a vyrovnávat jejich šance v reálném životě. Každý příběh je jedinečný a my máme možnost díky spolupráci s neziskovými organizacemi i díky našim zaměstnancům těmto příběhům nejen naslouchat a pomáhat při řešení jejich následků, ale také těmto následkům předcházet. 

Výroční zprávy

Výroční zpráva Nadace pojišťovny Kooperativa 2019
Výroční zpráva Obecně prospěšná společnost Kooperativa 2019
Výroční zpráva Nadace pojišťovny Kooperativa 2018
Výroční zpráva Obecně prospěšná společnost Kooperativa 2018
Výroční zpráva Nadace pojišťovny Kooperativa 2017
Výroční zpráva Obecně prospěšná společnost Kooperativa 2017
Výroční zpráva Nadace pojišťovny Kooperativa 2016
Výroční zpráva Obecně prospěšná společnost Kooperativa 2016

[nadaci, prospěšná činnost, ops, charita]