Dobrý soused

Pomáháme v regionech

Aby byla pomoc opravdová, iniciativa musí přicházet nejen z horních pater, ale zejména od našich zaměstnanců. Máme proto radost, že zaměstnance Kooperativy baví pomáhat a sami hledají nejrůznější cesty, jak zlepšit život potřebným ve svém okolí. Programem Dobrý soused se zaměřujeme na regionální pomoc a aktivitu zaměstnanců podporujeme v případě finančního daru zdvojnásobením darované částky.

Materiální sbírky

Materiální sbírky jsou pro nás již tradiční formou pomoci neziskovým organizacím. Ne vždy zůstáváme jen u samotného odevzdání šatstva, ale snažíme se zaměstnance blíže seznámit s posláním právě podpořené organizace a doplnit jej například o dobročinný bazárek nebo prodej výrobků.

 

Dobročinné snídaně a finanční dary

Fantazii se meze nekladou, a proto ani my nestavíme bariéry různým formám pomoci. Necháváme na zaměstnancích Kooperativy, aby přišli se svými originálními nápady, jak pomoci druhým ve svém regionu. A my je podporujeme nejen know-how, ale i zdvojnásobením darované částky. Celkem jsme tedy spolu s našimi zaměstnanci darovali potřebným 551 888 Kč.