Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Dobrý soused

Pomáháme v regionech

Aby byla pomoc opravdová, iniciativa musí přicházet nejen z horních pater, ale zejména od našich zaměstnanců. Máme proto radost, že zaměstnance Kooperativy baví pomáhat a sami hledají nejrůznější cesty, jak zlepšit život potřebným ve svém okolí. Programem Dobrý soused se zaměřujeme na regionální pomoc a aktivitu zaměstnanců podporujeme v případě finančního daru zdvojnásobením darované částky.

Materiální sbírky

Materiální sbírky jsou pro nás již tradiční formou pomoci neziskovým organizacím. Ne vždy zůstáváme jen u samotného odevzdání šatstva, ale snažíme se zaměstnance blíže seznámit s posláním právě podpořené organizace a doplnit jej například o dobročinný bazárek nebo prodej výrobků.

 

Dobročinné snídaně a finanční dary

Fantazii se meze nekladou, a proto ani my nestavíme bariéry různým formám pomoci. Necháváme na zaměstnancích Kooperativy, aby přišli se svými originálními nápady, jak pomoci druhým ve svém regionu. A my je podporujeme nejen know-how, ale i zdvojnásobením darované částky. Za rok 2019 jsme uspořádali 5 dobročinných snídaní a 9 finančních sbírek. Celkem jsme tedy spolu s našimi zaměstnanci darovali potřebným 551 888 Kč.