Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Podporujeme hendikepované

Podáváme „Pomocnou tlapku“ lidem s tělesným či kombinovaným postižením

Už od roku 2003 jsme partnerem o. p. s. Pomocné tlapky, která se zabývá výcvikem asistenčních psů pro lidi s tělesným a kombinovaným postižením, okrajově pak cvičí psy slepecké. Na podporu Pomocných tlapek vznikl velmi úspěšný projekt Čechomor Kooperativa Tour, který je jednou z našich významných sponzorských vlajkových lodí.

Prostřednictvím zaslaných dárcovských SMS a výtěžkem z prodaných propagačních předmětů na koncertech Pomocné tlapky během let 2007 – 2014 získali 1.945.000 Kč a Kooperativa k tomu v rámci koncertů skupiny Čechomor sama přispěla částkou 1.707.000 Kč.

Nadace Kooperativy přispívá Pomocným tlapkám nejen finančně, ale vyrábí pro ně i různé reklamní materiály nebo financuje projekty, jako je například internetová reklama www.sundejmiponozku.cz.

Kooperativa tak pomohla zafinancovat od roku 2003 téměř 20 asistenčních psů. (Hodnota výcviku jednoho asistenčního psa činí cca 240 000 Kč).

Podat pomocnou tlapku/ruku můžete i vy zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS POMOCNETLAPKY na číslo 87777.

Další informace naleznete na stránkách www.pomocnetlapky.cz