Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zajímá nás svět kolem nás

Setkání s odborníky na aktuální trendy

Jak sám název napovídá, snažíme se našim zaměstnancům nabídnout obohacující a inspirativní setkání nad zajímavými tématy a aktuálními trendy, ke kterým by se v dnešní uspěchané době často nemuseli dostat. V rámci pravidelných diskuzních setkání Svět kolem nás se naši zaměstnanci mohou potkat s odborníky, kteří jsou specializovaní na danou problematiku. Mohou si tak rozšířit obzory a všeobecný rozhled. Mohou tak najít odpovědi na mnohé otázky, inspirovat tím sebe i druhé a objevit nové koníčky či příležitosti k osobnímu rozvoji. To vše v duchu rozmanitosti a v reprezentativních prostorách kongresového sálu v 10. patře Centrály VIG ČR, Pobřežní 665/21, Praha 8.

A jakým tématům jsme se již s odborníky věnovali?

Odborníci, kteří již přijali naše pozvání
Magdaléna Lásková s tématem „Diverzita aneb věková rozmanitost“. Ing. Radim Valigura s tématem „Jak stres ovlivňuje náš život?...“. PhDr. Marián Jelínek, PhD. s tématem „Jak zvládnout změny“. Ing. Jiří Šmikmátor s tématem „Rok 2018 a přiblížení energie roku Zemského psa“. Ing. Vladimír Synek, CSc., s tématem „Anatomie štěstí a mýty o motivaci“. Jana Demjanová s tématem „Psychologie odívání“. Mgr. Pavel Gabzdyl s tématem „Sejdeme se v nekonečnu aneb není tma jako tma“. Mgr. Karla Večeřová s tématem „Zdravá výživa aneb, co víme o nutriční gramotnosti“. Michal Jeřábek s tématem „Jarní úklid trochu jinak aneb jak s ním zatočit technikou Feng Šuej?“ Fyzioterapeutka PhDr. Simona Sedláková, Ph. D. s tématem „Zdravá záda v kanceláři“. Michal Jeřábek s tématem „Putování v říši kamenů“. Robert Mikoláš s tématem „Radovan Krejčíř, Kim Čong-un i české Missky v Somálsku aneb vyprávění (válečného) zpravodaje Českého rozhlasu, vážně i nevážně...“. Ing. Jiří Palyza s tématem „Kyber-rizika aneb skrytá zákoutí sociálních sítí…“.

 

Malou ukázkou, jak naše setkání probíhájí může nastínit i článek Smaragd jménem Kooperativa. 

Diskuzní setkání Svět kolem nás je moderováno Mgr. Michaelou Vágnerovou, Expert CSR.