Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

SECAR Bohemia – SHERLOG

Kooperativa již od roku 2000 úspěšně spolupracuje se společností SECAR Bohemia, a.s. v oblasti pojištění a zabezpečení motorových vozidel.

SECAR Bohemia je největším provozovatelem vyhledávacích systémů v České republice. V této oblasti úspěšně poskytuje služby již od roku 1992 a v současné době chrání již 25 tisíc vozů.

Aktuálně nabízíme klientům Kooperativy, kteří své vozidlo vybavili vyhledávacím zabezpečovacím zařízením typu SHERLOG, slevu na první pojistné za odcizení ve výši až 75 %.

Společnost SECAR Bohemia, a.s. nabízí zabezpečovací systémy SHERLOG R, SHERLOG R PLUS, SHERLOG ŠKODA, SHERLOG RS a SHERLOG RSG a špičkové technické prostředky se sofistikovanou konstrukcí, které k vyhledávání využívají princip rádiových vln, GPS a GSM. Navíc poskytují uživatelsky přívětivé rozhraní, protože nevyžadují manuální obsluhu. SHERLOG umožňuje volbu stupně zabezpečení podle potřeb řidiče.

Jako jediná v České republice nabízí společnost SECAR systém zabezpečení automobilů EUROWATCH, což je 24 hodinová mezinárodní služba, která díky husté síti operátorů propojuje zapojené státy jednotnou vyhledávací technologií. Služba je vhodná pro soukromé vozy i služební flotily.

Další produkt, který SECAR Bohemia nabízí, je SHERLOG Trace, který umožňuje monitorování firemních vozidel a vedení elektronické knihy jízd.

Kvalitu těchto technologií dlouhodobě potvrzuje více než 98% úspěšnost při vyhledávání odcizených automobilů.