Asistenční služby Majetek

Pomůžeme vám v případě nouze

Většinou se to stane, když to nejméně potřebujete. Zabouchnete si dveře, když jsou všichni ostatní z bytu už dávno pryč. Nebo praskne přívod k pračce, když jste si šli zacvičit. Nevíme proč, ale život takové naschvály připravuje den co den. Už s tím máme bohaté zkušenosti...

Proto vám s nimi pomůžeme. Poradíme, co dělat, seženeme odborníka a proplatíme jeho služby. A raději dvakrát do roka, protože život někdy testuje vaši trpělivost. Asistence je zdarma a automaticky ke všem pojištěním majetku ve variantě KOMFORT, kromě pojištění rekreačního objektu.

Limit plnění za jeden asistenční zásah je 2 000 Kč, v jeho rámci jsou hrazeny náklady řemeslníka

  • na dopravu do místa pojištění a zpět
  • na práci, max. však 60 minut
  • na drobný materiál nezbytný k odstranění nouzové situace

Pro bytové domy jsou asistence poskytovány bez ohledu na sjednanou variantu pojištění. V průběhu jednoho pojistného roku vzniká nárok na 7 zásahů s limitem plnění za jeden asistenční zásah 2 000 Kč.

Jsme k dispozici nonstop. Volejte naši zákaznickou linku 957 105 105. Asistence pro nás zajišťuje společnost Global Assistance a.s.

Abychom vám mohli nabízet služby, které co nejlépe vyhovují právě vám, využívají tyto stránky cookies. Jejich návštěvou s používáním souhlasíte.