Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Co dělat, když chci pojistit invaliditu?

K invaliditě dochází nejčastěji pro nemoc, občas i úrazem. Invalidita omezuje v různém rozsahu naši schopnost pracovat. Dostatečně vysoké pojištění je proto důležité především u invalidity nejvyššího stupně, která neumožňuje ani částečný přivýdělek. Výplata z pojištění by proto měla stačit na mnoho let, někdy i doživotně. Pojištění méně vážných stupňů invalidity zaručí dodatečný příjem při snížené pracovní schopnosti. 

[Pojištění]