Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Spolupracujeme

Partneři, se kterými spolupracujeme.

Cíle spolupráce

Díky své velikosti a rozmanitosti našeho produktového portfolia máme možnost spolupracovat s dalšími předními a známými institucemi, které působí na našem trhu. Díky této spolupráci, kterou se neustále snažíme dále rozvíjet, můžeme přinášet přidanou hodnotu a kvalitnější servis jak našim klientům, tak i členům těchto institucí. Bližší informace o jednotlivých formách spolupráce se dočtete pod jednotlivými položkami menu níže.