Vážení klienti,
rádi bychom vás ujistili, že Kooperativa vám i nadále nabízí své služby v maximální možné míře. Čtěte dále...

Informace o Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2019 z plnění za pracovní úraz zaměstnance nebo nemoci z povolání najdete zde

x

Autobus, nákladní auto, přívěs apod

Respektujeme vaši práci

Klobouk dolů před vámi, kteří vozíváte tuny materiálu nebo autobus plný cestujících. To je velký kumšt i zodpovědnost. Vaše požadavky na povinné ručení i havarijní pojištění bývají nadstandardní a hodně individuální. Naše autopojištění můžeme sestavit tak, jak se vám hodí: od základního povinného ručení až po kompletní pojištění včetně nadstandardních asistečních služeb.

Sjednejte si on–line

Povinné ručení si na internetu sjednáte pro:

  • automobil nad 3,5 t
  • traktor
  • pracovní stroj (bagr apod.)
  • tahač návěsů
  • vysokozdvižný vozík

Asistenční služby

Málokdo na silnicích stráví více času než vy. Se spoustou situací si dokážete poradit, ale někdy to prostě nejde jinak a potřebuje pomoc.

K povinnému i havarijnímu pojištění máte automaticky základní asistence, které využijete při běžných problémech. Hradíme příjezd technika, jeho práci na místě a v případě havárie i odtah.

Zřejmě se vám nestane, že natankujete špatné palivo. Nadstandardní asistenční služby pro vás ale mohou být přínosné při cestách do zahraničí. Například vám zajistí slevu na ubytování při poruše vozu nebo dopravu zpět do České republiky pod lékařským dohledem, když dojde k úrazu.

Podívejte se na naše asistenční služby.