Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Společenská odpovědnost

covid

COVID-19

I my v tomto složitém období hledáme cesty, jak co nejlépe ochránit naše zaměstnance a podat pomocnou ruku tam, kde je potřeba.

Jak Kooperativa pomáhá

Samotné principy pojišťovnictví jsou založeny na solidaritě s ostatními, odpovědnosti, pomoci ve složitých životních situacích a důvěře. V tom tkví společenský dopad našich byznysových aktivit. Ctíme zásady rovného přístupu, etického jednání a transparentnosti, a to jak ve vztahu k našim klientům, tak i k tisícům zaměstnanců. Principy CSR rozvíjíme systematicky od roku 2008, kdy jsme zahájili aktivity v oblasti firemního dobrovolnictví. Přehled aktivit za uplynulý rok naleznete ve Zprávě o společenské odpovědnosti a udržitelnosti 2019.

 

základní pilíře
Jsme členy

Byznys pro spolecnost       Asociace spolecenske odpovednosti         BLF logo