Pojištění COVID

Pojištění COVID kryje léčebné výlohy v zahraničí na nezbytné a přiměřené náklady na léčení onemocnění COVID v rizikových zemích dle MZV ČR.

Pojištění COVID kryje léčebné výlohy v zahraničí na nezbytné a přiměřené náklady na léčení onemocnění COVID v rizikových zemích dle MZV ČR.

K čemu je dobré pojištění COVID

Pojištění COVID kryje léčebné výlohy v zahraničí na nezbytné a přiměřené náklady na léčení onemocnění COVID do limitu plnění 2 000 000 Kč i v těch zemích, které jsou dle „semaforu MZV ČR“ označeny jako rizikové země, tj. červeně nebo tmavě červeně označené země. 

Řídíme se semaforem MZV ČR a v zemích označených zelenou nebo oranžovou barvou hradíme léčení onemocnění COVID našim klientům nad rámec pojistných podmínek ze standardního pojištění léčebných výloh.

Chci pojištění

Co všechno pojištění obsahuje

Pojištění COVID kryje léčebné výlohy v zahraničí na nezbytné a přiměřené náklady na léčení onemocnění COVID v rizikových zemích, tj. červeně nebo tmavě červeně označených. 
Pojištění COVID je možno sjednat za podmínky současného sjednání léčebných výloh s územní platností Evropa nebo celý svět na krátkodobý pobyt 
max. do 30 dní.

Kolik to stojí

Za pojištění COVID do zahraničí zaplatíte paušální částku za osobu a pobyt max. do 30 dní včetně.
Cena pojištění je pro všechny věkové kategorie jednotná:

Varianty pojištění Klasik / Plus
Evropa 300 Kč / osoba / pobyt
Svět 400 Kč / osoba / pobyt

Při sjednání pojištění on-line získáte slevu 10 %.

Dokumenty k pojištění

Informace pro klienta
Pojistné podmínky pro cestovní pojištění KOLUMBUS, KOLUMBUS ABONENT a KOLUMBUS ABONENT RODINA (M-750/18)
Informační dokument o pojistném produktu – Cestovní pojištění
Výukový materiál pro Pojistníka