Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Co dělat, když hodně sportujeme?

Při sportu dochází často k nějakému úrazu. Pokud jste mladí, pravděpodobnost nemoci je ještě relativně malá a základem je pojištění úrazu. Je ale dobré časem do pojištění přidat i pojištění nemoci, protože s rostoucím věkem je daleko pravděpodobnější, že nás o výdělek připraví nemoc. Pojištění FLEXI nebo NA PŘÁNÍ vám dává možnost kdykoli jej upravit podle vaší osobní situace.

[Pojištění]