Chcete s námi spolupracovat?

Jste startup či zaběhnutá firma? Nabízíte produkty nebo služby, které by mohly být přínosné pro pojišťovnu? Chcete se s námi spojit? Vyplňte formulář a my se Vám v případě zájmu ozveme zpět.
1. Vyberte oblast, které se vaše nabídka týká
2. osobní informace
3. Příloha

Sem nahrajte 4 stránkové PDF v českém jazyce v této struktuře:

1. strana
představení Vaší společnosti (zaměření, rok vzniku, velikost - vývoj počtu zaměstnanců, klientů, tržeb za poslední 3 roky, kontaktní osoby pro případné další jednání)

2. strana
jaký produkt (službu, řešení) nabízíte, v čem principielně spočívá a jaký problém či potřebu pojišťovny podle Vás řeší. Popř. (pokud existuje) odkaz na demo apod.

3. strana
kde všude už jste toto řešení implementovali (poskytli službu), měřitelné výsledky (KPI), referenční kontakty.

4. strana
logika / struktura cenotvorby (licenční model atd.) umožňující utvoření představy, kolik za nabízené řešení indikativně požadujete (implementace, jeden rok provozu)

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ shora uvedená kontaktní osoba:
  • Jako osoba oprávněná jednat za výše uvedenou společnost souhlasí s tím, aby Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, kontaktovala společnost shora uvedenými prostředky elektronické komunikace (email, telefon) v záležitostech nabídky spolupráce v rámci projektu „Chcete s námi spolupracovat“
  • Jako fyzická osoba souhlasí s tím, aby Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group zpracovávala její shora uvedené identifikační a kontaktní údaje, a to za účelem komunikace v záležitostech nabídky spolupráce v rámci projektu „Chcete s námi spolupracovat“ a evidence zájemců o spolupráci. Tyto údaje jsou zpracovávány po dobu 1 roku. Udělený souhlas je dobrovolný a lze jej kdykoliv odvolat, emailem na adresu spoluprace(zavináč)koop.cz.
Více informací o zpracování osobních údajů naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.