Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

mPOS

Mobilní platební terminál

mPOS je mobilní platební terminál, kterým lze zaplatit pojistné pomocí platební karty. Současně však terminál umožňuje i uzavření smlouvy neživotního pojištění. Smlouva je akceptována zaplacením pojistného pomocí terminálu mPOS. Klient nic nepodepisuje, smlouva se pro klienta netiskne. Výsledkem je rychlejší, efektivnější a snazší uzavření smlouvy.

Jaké má akceptace smlouvy zaplacením přes mPOS výhody?

  • Rychlý a snadný způsob sjednání
    Stačí zaplatit platební kartou pojistné a smlouva kryje všechna sjednaná rizika. Dokumenty (předsmluvní informace, pojistné podmínky, smlouva atd.) se automaticky odešlou klientovi na e-mail. Žádné dokumenty se nepodepisují a pro klienta netisknou. Smlouva je v systémech Kooperativy ihned akceptovaná.
  • Komfort
    Snadná přenosnost terminálu - platba pojistného kdekoli, kde je internetové připojení.
  • Minimalizace chyb
    Snížení rizika chyb při prováděných platbách - platební údaje se načtou pomocí QR kódu.