Ekonomická olympiáda 2021

Cena Kooperativy

V životě každého z nás může přijít nečekaná situace, která obrátí všechno naruby. Pro nepředvídatelné vrtochy náhody nebo pro chvíle, kdy jdeš riziku dobrovolně naproti, se vždy hodí spolehlivý parťák, který ti bude krýt záda. 

Právě ze situací, kdy si až zpětně uvědomíš, co všechno se mohlo stát, vychází náš soutěžní úkol Ceny Kooperativy v rámci Ekonomické olympiády 2021.

Soutěžní úkol

Tvým úkolem je fotkou a hravým popiskem co nejkreativněji ztvárnit téma:

Momenty, kdy ve mně hrklo

Inspiruj se našimi reklamami plnými fantazie a slovních hříček. Scénky sestavené z věcí, které má člověk běžně doma, pomalovaný karton, nebo jednoduchá malůvka – to vše s hravým komentářem. Mrkni na příklady.        

Výhra v soutěži

Tématem naší soutěže jsou momenty na hraně. Proto jsme jako hlavní cenu vybrali poukaz na kurz bezpečné jízdy na autodromu v Sosnové. Zkušení jezdci tě zasvětí do zajímavé teorie a nebude chybět ani praktická část, ve které si naučíš zvládnout smyky i všemožné nečekané situace na silnici. Prostě chceme, aby v tobě na silnicích hrkalo co nejméně.     

Sosnova            .

Jaký by měl být tvůj výstup

Autentický – zajímají nás možné vrtochy tvého vlastního života. Momenty, kdy víš, že by se něco mohlo zvrtnout.

Jak nám tvůj výstup pomůže

Nastavení produktů – znát a předvídat potřeby klientů vnímáme jako klíč ke kvalitní službě. Proto nás zajímají právě takové momenty, kdy si až zpětně uvědomíš, co všechno se mohlo stát. Na tyto momenty pak chceme být jako správný parťák připraveni.

Uzávěrka soutěže

Konec prázdnin – 31. 8. 2021 23:59

Pravidla soutěže

Ekonomická olympiáda 2021 - CENA KOOPERATIVY

Úkol splněn?
Tak nám ho pošli

Jsem srozuměn s tím, že pořadatel soutěže zpracovává mé osobní údaje v rozsahu jména, telefonního čísla a e-mailové adresy. Zpracování osobních údajů bude provádět pořadatel po dobu trvání soutěže a dále po dobu 6 měsíců od ukončení soutěže, a to za účelem realizace soutěže, jejího vyhodnocení a předání výhry.