Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Novinky

Pojištění pro podnikatele TREND pokračuje ve zlatém trendu

2.7.2020

Šest pódiových umístění si pojišťovna Kooperativa odnesla z letošnímu ročníku ankety Zlatá koruna. Stala se tak nejúspěšnější pojišťovnou.

Svoji kvalitu potvrdilo pojištění TREND, které opět zvítězilo v kategorii Pojištění pro podnikatele. Bronzovou korunu v této kategorii navíc získalo pojištění START PLUS. V ostatních pojišťovacích kategoriích pak produkty pojišťovny Kooperativa obsadily svorně druhé a třetí místo. V kategorii Životní pojištění získalo stříbrnou korunu FLEXI životní pojištění, bronzovou korunu pak životní pojištění NA PŘÁNÍ. Podobně úspěšná byla Kooperativa v kategorii Neživotní pojištění, kde získalo stříbrnou korunu Autopojištění NA MÍRU a bronzovou korunu Majetkové pojištění s připojištěním kybernetických rizik.

„Produkty a služby jsou zásadní faktory našeho úspěchu. Když si od nás klient koupí pojištění, svěřuje nám svůj klid a bezpečí. Také ale věří naší značce, tomu, že splníme, co jsme slíbili. Že poradíme. Že to, co si kupuje, má pro něj cenu a smysl. To je pro mě velmi důležité. Raději své služby nenabídnu, když si nejsem jistý, že mají pro klienta tu správnou přidanou hodnotu. A dlouhodobost je základní atribut. A zvláště v pojištění, kde se na nás klienti spoléhají desítky a desítky let a věří, že stále budeme silní a úspěšní, je dlouhodobá kvalita zcela zásadní. A proto nás každý další úspěch v soutěži Zlatá koruna tolik těší,“ oceňuje výsledky Martin Diviš, generální ředitel a předseda představenstva pojišťovny Kooperativa.

Novinky

Soutěž Zlatá koruna již 18 let oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 196 produktů od 70 finančních společností. Nejlepší produkty v 15 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z téměř čtyř set finančních odborníků.