Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Co dělat, když někdo z přátel má vážné zdravotní problémy?

Často si v takových chvílích všichni uvědomíme, že něco podobného může potkat i nás. Pokryli bychom všechny naše měsíční výdaje, kdybychom najednou měli místo mzdy jen nemocenskou? A jak dlouho? Pojištění FLEXI nebo NA PŘÁNÍ vám v takových případech může vyřešit problémy. Je však nutné jej mít ještě před tím, než se vám něco stane. 

[Pojištění]