Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Co dělat, když chci sjednat životní pojištění pro děti?

Vážnější zdravotní problémy po úrazu nebo nemoci mohou ovlivnit celou rodinu. Pokud chcete být co nejvíc s nemocným dítětem, je úleva nestarat se o ušlý výdělek. Pojištění NA PŘÁNÍ vám zajistí finanční pomoc při takových situacích. S pojištěním FLEXI Junior navíc můžete dítěti již od narození začít vytvářet peněžní rezervu. Její výplatu můžete načasovat na dobu, kdy bude dítě plnoleté nebo ještě na později (např. odhadované ukončení vysoké školy, sňatek).

[Pojištění]