Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Životní pojištění

Katka, 26 let

Katka pracuje jako projektantka a vydělá si měsíčně 25 000 Kč čistého. Zatím žije sama a užívá si života. Ve volném čase hodně sportuje a cestuje s kamarádkami. Zároveň je však zodpovědná a rozhodla se, že si sjedná životní pojištění. Protože na jejím příjmu není nikdo závislý, pojistila si smrt na minimální částku.

Sjednala si pojištění pro případ pracovní neschopnosti. Případnou nemocenskou by pobírala něco přes 17 000 Kč měsíčně a tak stačí, když se pojistí na částku 250 Kč/den, aby si dorovnala svůj příjem. Pokud by se stala invalidní ve druhém nebo třetím stupni, vyplatila by jí pojišťovna 3 000 000 Kč, které by jí pomohly v dalších letech s náklady na živobytí. Kdyby se Katce něco stalo např. při sportu, pojišťovna by vyplatila až 4 000 000 Kč za trvalé následky úrazu.

Za takto nastavené rizikové životní pojištění FLEXI RISK platí okolo 600 Kč měsíčně. Katka si ho během několika minut sama sjednala online.