Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Životní pojištění

Kryštof, 42 let

Kryštof má manželku, dvě děti a hypotéku. Pracuje jako dispečer s čistým výdělkem 35 000 Kč měsíčně. Po zaplacení všech výdajů mu zbývá 5 000 Kč. Říká, že na koníčky nemá čas. Uvědomuje si, že kdyby měl úraz nebo onemocněl, přišel by o část svého příjmu.

Pojistil se tak, aby v případě úmrtí nebo invalidity pojišťovna vyplatila 5 000 000 Kč. Takové peníze by mu umožnily zabezpečit rodinu. Také by v případě pracovní neschopnosti dostal plnění, které by společně s nemocenskou (něco přes 21 000 Kč) pokrylo jeho měsíční náklady (300 Kč/den).

Měsíčně za FLEXI životní pojištění platí něco přes 2 000 Kč. Za ten klid mu to stojí. Navíc díky daňovému zvýhodnění životního pojištění ušetří při ročním zúčtování daní.