Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Životní pojištění

Lucka, 35 let

Lucka je rozvedená maminka desetileté dcery Anežky. Pracuje jako výtvarnice na zkrácený úvazek, aby mohla Anežku vozit na krasobruslení. Tréninky má čtyřikrát týdně a jak Lucka říká, je to časově i finančně docela náročné.

Tatínek Anežky Lucce přispívá 5 000 Kč měsíčně. Lucka si vydělá jen kolem 20 000 Kč čistého měsíčně. Naštěstí mohou bydlet u Lucčiných rodičů, kteří mají rodinný dům a své dceři a vnučce nechali celé patro.

Lucka chtěla původně pojistit hlavně Anežku. Pak si ale uvědomila, že na jejím příjmu také záleží a chtěla by, aby Anežky dostala peníze, kdyby tu pro ni jednou nemohla být. Pojistila se tedy pro případ smrti na 500 000 Kč a dcerce sjednala pojištění pro případ vážných onemocnění ve výši 500 000 Kč, dále pojištění tělesného poškození úrazem s plněním až 200 000 Kč a trvalé následky úrazu na 500 000 Kč, s výplatou až 4 000 000 Kč.

Takové NA PŘÁNÍ rizikové životní pojištění  si může dovolit, platí měsíčně jen okolo 400 Kč.