Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Životní pojištění

Věra, 56 let a Jaroslav, 59 let

Věra s Jaroslavem oslavili minulý rok stříbrnou svatbu. Vychovali dvě děti, mají dvě vnoučata a další na cestě. Bydlí ve vlastním domku, všechny půjčky již splatili a na spořicím účtu jim leží něco přes půl milionu. Část peněz si chtějí nechat pro všechny případy, aby nebyli rodině na obtíž a mohli si ve stáří připlatit za péči, kdyby měli nějaké zdravotní potíže. Část peněz by rádi nechali vnoučatům, na start do života, až vyrostou.

Uzavřeli kapitálové pojištění RENTA PROFIT a zaplatili na pojistném 300 000 Kč. Mají garantované zhodnocení ve výši 0,7 % a také mohou uplatňovat daňové zvýhodnění.

Za 10 let, až bude pojištění ukončeno, se rozhodnou co dál. Mohou dát peníze vnoučatům, nebo uzavřít pojištění znovu, třeba i na kratší dobu. Kdyby se s nimi v době pojištění něco stalo, mají jistotu, že pojišťovna vyplatí vnoučatům peníze hned.