Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Co dělat, když chci kontaktovat asistenční službu.

Pokud je vaše vozidlo po nehodě či poruše nepojízdné a potřebuje odtah nebo opravu, zavolejte na linku 1224. Jedná se o univerzální společnou linku pojišťoven, na které vám operátor poradí a kontaktuje asistenční službu – v případě Kooperativy Global Assistance. Vyhnete se tak nepříjemnému setkání s tzv. "lovci nehod", kteří vyhledávájí nehody a nabízejí své služby za peníze. Pokud využijete smluvní asistenční službu, máte nárok na tyto služby zdarma v rámci vašeho povinného ručení a havarijního pojištění.

Kontakt na Linku pomoci řidičům najdete na nově vydaných zelených kartách. Linka vám slouží v České republice. Pro vyžádání asistence můžete také volat v ČR infolinku Kooperativy 957 105 105. V zahraničí volejte asistenční službu Global Assistance +420 266 799 779.

[autopojištění, Pojištění]