Vážení klienti, z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci COVID-19 a naší dobrovolné pomoci hygienickým stanicím při trasování kontaktů jsme omezili
provozní dobu naší infolinky. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Tisková zpráva

Kooperativa obsadila třetí příčku v žebříčku Českých 100 nejlepších

29.11.2019

Také v letošním roce se pojišťovna Kooperativa zařadila mezi nejlepší firmy v České republice. Potvrdili to výsledky soutěže Českých 100 nejlepších, kde jí patří třetí příčka za vítěznou Škodu Auto a společností ČEZ. Zároveň se stala nejúspěšnější finanční institucí. Kooperativa se tak oproti loňskému roku o jednu příčku zlepšila. V roce 2017 byla druhá. Ocenění 29. listopadu převzal ve Španělském sále Pražského hradu Martin Diviš.     

Soutěž má za cíl zviditelnit a ocenit české firmy v co nejširším záběru ekonomických aktivit. Jediným měřítkem je četnost nominací. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace by proto měly vycházet z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty. Navržený podnik musí platit v Česku daně, mít nejméně 20 zaměstnanců a vykázat roční obrat minimálně 30 milionů korun.