Vážení klienti, z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci COVID-19 a naší dobrovolné pomoci hygienickým stanicím při trasování kontaktů jsme omezili
provozní dobu naší infolinky. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Tisková zpráva

Zlatá Koruna 2019: TREND a FLEXI opět zazářily zlatem

31.5.2019

Kooperativa v letošním ročníku ankety Zlatá koruna opět zaujala pozici nejúspěšnější pojišťovny. Získala celkem 5 medailových umístění. TREND tradičně zvítězil v kategorii Pojištění pro podnikatele a potvrdil pozici nejúspěšnějšího finančního produktu této soutěže. Podobně úspěšné je životní pojištění FLEXI, které již podesáté ovládlo kategorii Životní Pojištění. Třetí příčku ve stejné kategorii získalo rizikové životní pojištění NA PŘÁNÍ. Třetí místo získalo také pojištění vozidel NA MÍRU v kategorii Neživotní pojištění a Pojištění kybernetických rizik v kategorii Pojištění pro podnikatele.

„Základem dobré pojišťovny jsou fér hra a dlouhodobá kvalita produktů i služeb. A proto nás všechny naše úspěchy v bohaté historii soutěže Zlatá koruna tolik těší. I ty totiž potvrzují, že Kooperativa patří ke špičce pojistného trhu. Že naše produkty a služby jsou kvalitní a klienti je získají za rozumnou cenu. Zcela záměrně říkám za rozumnou, protože chcete-li poskytnout odpovídající servis, těžko to dokážete za nejnižší cenu. Nechceme být totiž nejlevnější pojišťovnou, ale firmou se špičkovými službami. A jsem rád, že i z výsledků podobných anket vyplývá, že tato cesta je správná“,  oceňuje výsledky pojišťovny Kooperativa Martin Diviš, generální ředitel a předseda představenstva.

Soutěž Zlatá koruna již 17 let oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 207 produktů od 73 finančních společností. Nejlepší produkty v 15 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z téměř čtyř set finančních odborníků.