Vážení klienti, z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci COVID-19 a naší dobrovolné pomoci hygienickým stanicím při trasování kontaktů jsme omezili
provozní dobu naší infolinky. Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Tisková zpráva

Nové rizikové pojištění FLEXI RISK si sjednalo už tisíc klientů, nejčastěji jsou to profesionální řidiči

12.3.2018

Praha 12. března 2018

FLEXI RISK, čistě rizikové pojištění, které uvedla na trh loni v listopadu Pojišťovna České spořitelny má už první tisícovku klientů. Poskytuje jim jednoduché, rychlé pojištění všech životních rizik, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků a členění do rizikových skupin. Nejvíce si jej sjednávají lidé ve věku 39 až 45 let. Většinou jsou to muži, nejčastěji profesionální řidiči. Další nejobvyklejší profese klientů jsou dělník, zedník a hasič. Klientky nejčastěji pracují jako administrativní pracovnice, nebo jsou v důchodu. Nejvíce sjednávaná pojištění v rámci FLEXI RISKU, po pojištění pro případ smrti*, jsou pojištění trvalých následků úrazu, invalidity, léčení úrazu a pracovní neschopnosti. Za pojištění klienti platí průměrně 840 korun měsíčně.

K velkým výhodám FLEXI RISKU patří také 26% sleva za zdravý životní styl, zvýhodnění za sjednání významných rizik a možnost sjednat si vysoké pojistné částky bez zdravotního zkoumání,“ uvedl Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „Klienti, kteří mají rizikové povolání nebo adrenalinové záliby také výrazně ušetří, protože díky tomu, že je neřadíme do rizikových skupin, neplatí obvyklou přirážku za pojištění. Naopak systémem slev zvýhodňujeme zdravý způsob života a zájem o své zabezpečení,“ doplnil Petr Procházka.