e-FAKTURA

e–faktura

Nabídka pro klienty České spořitelny zjednodušení plateb pojistného prostřednictvím FAKTURA 24.

Už jste někdy otevřeli obálku jediným kliknutím? A dalším kliknutím uhradili fakturu, která byla uvnitř?

Přesně tak je to snadné se službou e–faktura, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Českou spořitelnou. Předpisy pojistného si teď můžete vyzvednout přímo ve svém internetovém bankovnictví a hned je zde také uhradit.

Služba e–faktura je určena klientům Kooperativy, kteří jsou zároveň klienty České spořitelny a pro obsluhu svého bankovního účtu využívají internetové bankovnictví SERVIS 24 a předpisy pojistného platí složenkou či jednorázovým platebním příkazem.

Službu si můžete jednoduše aktivovat prostřednictvím SERVIS 24. Předpisy pojistného budete dostávat přímo do svého internetového bankovnictví a můžete si nastavit také upozornění na došlou fakturu prostřednictvím SMS nebo e–mailu. Jedním kliknutím došlý předpis pojistného otevřete a zkontrolujete; dalším kliknutím jej zaplatíte. Můžete si jej rovněž uložit ve formátu PDF, archivovat ve svém počítači a mít tak všechny předpisy kdykoli zpětně k dispozici.

Kdo může tuto službu využít?

Prostřednictvím Faktury24 zaplatí všechny pojistné smlouvy vedené u Kooperativy ten, kdo jemajitelem účtu České spořitelny a zároveň pojistníkem na pojistných smlouvách. Pokud je majitel účtu na pojistných smlouvách pouze pojištěným, vlastníkem nebo držitelem vozidla, platit pojistné smlouvy prostřednictvím Faktury24 nemůže.

Máte ke službě e–faktura nějaké dotazy? Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi.

Další informace a návod k aktivaci a použití služby naleznete na internetových stránkách České spořitelny.