Finanční skupina České spořitelny

V roce 2004 byla uzavřena dohoda o strategickém partnerstvímezi Kooperativou a Českou spořitelnou. Cílem bylo zlepšit služby a servis klientům tak, aby si pojištění a finanční produkty mohli uzavřít pod jednou střechou. Z této strategické spolupráce by měli profitovat právě klienti.

Propojením obchodních aktivit a vzájemným prodejem produktů Kooperativy a České spořitelny se výrazně rozšířila dostupnost nabízených finančních a pojistných produktů pro naše klienty v rámci celé České republiky.

Obchodní zástupci Kooperativy tak mají kromě pojistných produktů ve svém portfoliu všechny důležité finanční produkty České spořitelny a dnes mohou klientům profesionálně poradit se stavebním spořením a úvěry ze stavebního spoření, s produkty důchodového zabezpečení, hypotečními úvěry nebo s tzv. americkou hypotékou. Cílem je dlouhodobý vztah s klientem, jeho důvěra a spokojenost. Více o nabídce produktů najdete v sekci produkty.

Kooperativa připravila ve spolupráci s Českou spořitelnou službu e–faktura. Předpisy pojistného si teď klient může vyzvednout přímo v internetovém bankovnictví České spořitelny Servis24a hned je zde také uhradit. Více najdete v této sekci v novinkách. Klienti mají rovněž možnost platit pojistné prostřednictvím bankomatů ČS.

Abychom vám mohli nabízet služby, které co nejlépe vyhovují právě vám, využívají tyto stránky cookies. Jejich návštěvou s používáním souhlasíte.