Finanční skupina České spořitelny

Již od roku 2004 trvá strategické partnerství mezi Kooperativou pojišťovnou a.s. Vienna Insurance Group a Českou spořitelnou, a.s..

Propojením obchodních aktivit a vzájemným prodejem produktů Kooperativy a České spořitelny se výrazně rozšířila dostupnost nabízených finančních a pojistných produktů pro naše klienty v rámci celé České republiky.

Zaměstnanci Kooperativy tak mají kromě pojistných produktů ve svém portfoliu především úvěrové produkty na bydlení od České spořitelny a Stavební spořitelny České spořitelny.  .Cílem je dlouhodobý vztah s klientem, jeho důvěra a spokojenost. Více o nabídce produktů najdete v sekci „Produkty České spořitelny“.

Další finanční produkty, jako například doplňkové penzijní spoření nabízíme klientům prostřednictvím kvalifikovaných poradců a zaměstnanců dceřiné společnosti KAPITOL, a.s.

Recipročně bankéři v České spořitelně mohou nabídnout klientům nejen bankovní produkty ale zároveň zajistit jejich potřeby v oblasti pojištění. Kooperativa ve spolupráci s Českou spořitelnou připravila několik pojištění, které si klient může za příznivou cenu dokoupit ke svému osobnímu účtu (například cestovní pojištění, právní ochranu, pojištění osobních věcí a karty). Pojištění majetku nebo autopojištění může klient sjednat u pojišťovacích specialistů, kteří působí na vybraných pobočkách České spořitelny. Více najdete v sekci „Produkty Kooperativy“.