Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Komora zubních techniků ČR

Na základě Dohody o podmínkách pojištění odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb pro členy Komory zubních techniků ČR č. 4401900001 mohou členové KZT ČR uzavřít pojištění odpovědnosti provozovatele zdravotnického zařízení (profesní pojištění) za zvýhodněných podmínek.

Dohoda byla uzavřena mezi Kooperativou a Komorou zubních techniků ČR s účinností od 1. 2. 2019 na dobu neurčitou. Stanovuje zvýhodněné podmínky pro pojištění odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb (profesní pojištění) pro členy KZT ČR včetně Zvláštního ujednání k pojištění odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb za újmu pro členy KZT ČR, pro které platí i Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění majetku a odpovědnosti P–100/14 a Dodatkové pojistné podmínky pro pojištění odpovědnosti provozovatele zdravotnického zařízení za škodu P–510/14.

Nechte se kontaktovat

Jednoduše si vyberte pouze formu kontaktu, která Vám vyhovuje.