Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Co dělat, když chci pojistit zavazadla?

pojištění léčebných výloh si nechte pojistit i zavazadla. Zvolte si jeden z limitů, do kterého vám za krádež zavazadel zaplatíme. U varianty KLASIK je limit 30 000 Kč a u varianty PLUS 50 000 Kč. Limit je celkový pro všechny vaše věci, nejen na elektroniku, proto doporučujeme variantu PLUS. Mezi pojištěná zavazadla se počítají i vaše jízdní kola nebo lyže, které si s sebou berete na dovolenou.

Chci pojištění

A co je potřeba splnit, abyste mohli pojištění uplatnit?

Pokud si necháváte věci odložené v autě, vždy je raději nechte v zavazadlovém prostoru, kam není vidět, a auto zamkněte. Škodu vám můžeme proplatit jenom v případě, když budou vaše zavazadla ukryta před zraky kolemjdoucích. Pokud se vám ze stanu ztratí třeba spacák nebo karimatka, vyplatíme vám maximálně 3 000 Kč.

[Pojištění]