Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zavazadla

Pojištění zavazadel po celé Evropě.

K čemu je pojištění dobré

Pojištění zavazadel sjednáváte pro případy odcizení, poškození, nebo jejich zničení.

 

Co všechno pojištění obsahuje

Pojištění zavazadel zahrnuje odcizení, poškození nebo zničení zavazadel ve vozidle či na motocyklu. Platí rovněž pro věci osobní potřeby, sportovní výbavu, demontovatelné vnější nebo vnitřní nosiče, demontovatelné zavazadlové vnější boxy a jejich obsah. 

Součástí pojištění je i ochrana pojištěného vozidla či motocyklu pro případ jeho poškození v důsledku pádu nosičů, boxů při jejich montáži na vozidlo či demontáži nebo pádu zavazadel či sportovní výbavy při jejich nakládce a vykládce.

Pojištění lze sjednat k povinnému ručení i havarijnímu pojištění vozidla, stejně tak je tomu u povinného ručení a havarijního pojištění motocyklu.

Parametry pojištění:

  • volitelný limit pojistného plnění nabízíme od 5 000 Kč do 100 000 Kč
  • spoluúčast 10 %, min. 1 000 Kč

 

Co byste ještě měli vědět

Pojištění se nevztahuje na cennosti (např. peníze) a na zavazadla, která byla odcizena z vašeho vozidla či motocyklu v noci mezi 22:00 a 6:00 hodinou.

Dokumenty ke stažení

Zvláštní pojistné podmínky pro doplňkové pojištění zavazadel
Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění vozidel

[zavazadla, pojištění zavazadel, zavazadla online]