Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Dočasné omezení provozu infolinky

Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Co dělat, když chci pojistit na škodu, kterou způsobím?

Sjednejte si tzv. Pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě.

My ho nabízíme jako připojištění k pojištění domácnosti. Ročně vás vyjde na několik stovek a vztahuje se na všechny členy domácnosti. Pojištění na blbost počítá i s domácími a hospodářskými zvířaty. Platí po celé Evropě a limit plnění je až 20 mil. Kč.

Zdá se vám limit 20 milionů zbytečně vysoký? Představte si třeba tuhle situaci: Při lyžování v Rakousku zraníte lyžaře. Ten po vás bude chtít nejen náhradu léčebných výdajů, ale také rozdíl mezi platem a nemocenskou. A nové lyže navrch k tomu všemu.

[Pojištění]