Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Asistenční služby k povinnému ručení

Zdarma a automaticky k povinnému ručení.

K čemu je to dobré

Když se vybouráte nebo se vám porouchá auto, nejste v tom sami. Stačí vytočit v ČR Linku pomoci řidičům 1224, ze zahraničí Global Assistance +420 266 799 779 a my vám pomůžeme. 

K vašemu povinnému ručení máte automaticky asistenční služby, které vám pomohou při těch nejběžnějších problémech.

Co zajistíme ČR (v případě havárie/poruchy) Zahraničí (v případě havárie/poruchy)
Příjezd opraváře ano / hradí klient ano / opravu hradí klient
Odtah 50 km 50 km (do 3,5 t)*/75 km (nad 3,5 t)*
Úschova nepojízdného vozidla 10 dnů 7 dnů/ 13 €/den
Ubytování řidiče a spolucestujících 1 noc/50 €/pouze řidič do 75 € (do 3,5 t)
Zanechání vzkazu ano
Telefonické tlumočení ano
Finanční pomoc 1 000 € (na základě zálohy složené v ČR)
Právní pomoc 750 €

* 50 km - vztahuje se na tyto druhy vozidel: motocykly, motorové tříkolky a čtyřkolky s celkovou hmotností do 400 kg, osobní a užitkové automobily do celkové hmotnosti 3,5 t; 75 km - vztahuje se na tyto druhy vozidel: tahače návěsů a soupravy tahače s návěsem, autobusy mimo autobusů MHD, přípojná vozidla do celkové hmotnosti 750 kg, ostatní automobily s výjimkou pojízdných pracovních strojů