Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sport

Kooperativa NBL

Pojišťovna Kooperativa dlouhodobě podporuje sportovce a díky své komunikaci směrem k veřejnosti je známá svou chytrostí, důvtipem a nadhledem. Také tyto hodnoty nás přivedly k basketbalu, sportu, který je velmi tradiční, chytrý a atraktivní. 

Od sezóny 2014/2015 jsme generálním partnerem Národní basketbalové ligy.

Kooperativa NBL je nejvyšší česká soutěž v basketbalu mužů. Sezóna se skládá ze dvou částí: dlouhodobé části hrané systémem každý s každým a play-off, kdy osm nejlepších družstev hraje vylučovacím způsobem na tři vítězná utkání.

„V minulosti jsme byli 11 let partnerem extraligy volejbalu, hledali jsme tedy podobnou příležitost, jak se spojit s významnou českou ligovou soutěží. Basketbal je u nás třetím nejsledovanějším sportem, doufám tedy, že spolupráce bude oboustranně prospěšná,“ potvrdil spolupráci Jindřich Skrip, ředitel Úseku marketingu a vývoje produktů v pojišťovně Kooperativa.

S naším vstupem do světa basketbalu jsme pro Kooperativa NBL připravili nové logo i nový web. Zároveň byla také ve spolupráci a pod vedením studenta Akademie výtvarných umění v Praze Vojty Adamce vytvořena nová, velmi netradiční trofej pro vítěze soutěže. V neposlední řadě speciálně pro Kooperativa NBL složil DJ Wich, jeden z nejúspěšnějších DJ's česko-slovenské hip-hopové scény, znělku soutěže. Při kompozici svého hudebního díla nechat inspirovat charakteristickými zvuky basketbalového prostředí – pískání bot při pohybu po palubovce a driblink. 

Jsme přesvědčeni o tom, že basketbal je krásný sport, který má v České republice dlouholetou – a velice úspěšnou – historii a tradici. Rádi bychom divákům, rodičům i dětem a potenciálním hráčům ukázali ony stěžejní hodnoty basketbalu. Proto jsme s předními hvězdami českého basketbalu, jako jsou Tomáš Satoranský, Jan Veselý, Jiří Welsch, Luboš Bartoň, Vojta Hruban a další, natočili sérii krátkých videí, která tyto atributy představí a možná připomenou. Jejich spojením bude také nová znělka doprovozená již známou hudbou DJ Wiche. 

Více na www.nbl.cz.

Kolo pro život

Kolo pro život je největším seriálem závodů na horských kolech v České republice. Svou sezónu startuje v dubnu a na celkem šestnácti závodech spolu měří síly profesionální závodníci i hobby jezdci v rámci hlavního závodu, či kratší trasy. Pro rodiny s dětmi či méně náročné cyklisty je připravena také nejkratší trasa, tzv. Fitness jízda. Na své si přijdou děti i v rámci dětských závodů, které startují vždy dopoledne před hlavním závodem. 

Pojišťovna Kooperativa stojí v čele hlavních partnerů závodů Kolo pro život již od roku 2005. V rámci svých aktivit se zaměřuje především na závodníky, kterým se snaží poskytovat servisní služby, které na závodech reálně využijí a zajistí jim maximální možné pohodlí.

V DEPO Kooperativa můžete využít:

  • tým servisních mechaniků, kteří se postarají o vaše kolo,
  • sprchy s teplou vodou a převlékárnami,
  • vysokotlaké myčky kol,
  • bezpečnou zónu pro bezpečné odložení vašeho kola po celý den závodu,
  • jednorázové úrazové pojištění na každý závod.

V roce 2011 - 2012 jsme připravili cyklistický video-seriál. Celkem 12 tematických dílů je zpracováno tak, aby si na své přišel jak začínající cyklista, tak i pokročilejší jezdec. Na cyklistický „singletrack“ jsme se vydali s bikerem Radimem Kořínkem a mechanikem Pavlem Čábelickým. Všechny díly naleznete na našem Youtube kanále.

V roce 2013 a 2014 jsme v rámci projektu Bikemaratonec pomáhali vybrané cyklistce, resp. vybranému cyklistovi připravit se na bikemaraton Drásal.

V roce 2015 jsme na vybraných závodech připravili Kurz první pomoci pro děti, zaměřený především na cyklistická zranění. V našem stánku se spolu se svými rodiči mohly přiučit a osvojit si základy první pomoci a zabavit se u doprovodných a edukativních aktivit.

Více informací: www.kolopro.cz.