Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství

Kapitol pojišťovací a finanční poradenství, a.s., byl založen v roce 1995 jako dceřiná společnost Kooperativy a její mateřské společnosti Wiener Städtische. Kapitol se po krátké době stal nejvýznamnějším partnerem v oblasti životního pojištění pro Kooperativu. Zhruba po 10 letech činnosti rozšířil svou nabídku o komplexní rozsah pojistných produktů a současně začal nabízet další finanční produkty, jako je stavební spoření, penzijní připojištění nebo úvěry na bydlení. Zařadil se tak mezi největší finančně poradenské společnosti na trhu.

V současné době je Kapitol z hlediska objemu pojistného v oblasti pojištění občanů největším zprostředkovatelem na trhu v České republice. Jen za rok 2010 dokázali poradci Kapitolu sjednat objem větší než 1,3 mld. Kč pojistného a úroveň předepsaného pojistného překročila 3,2 mld. Kč. V životním pojištění je pozice Kapitolu historicky velmi silná, protože disponuje větším klientským kmenem než většina pojišťoven na trhu v České republice.

.Kapitol logo