Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření koronaviru a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Spolupráce s developerskými a realitními společnostmi

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, nově spolupracuje s významnými developerskými firmami a realitními kancelářemi na celém území České republiky.

Hlavním záměrem této spolupráce je pokrytí všech potřeb našich společných klientů, pro které je připravena následující zajímavá nabídka.

Primárně lze uzavřít majetkové pojištění ve vztahu ke koupi nebo pronájmu nemovitosti na území České republiky.

  • Pojištění Domácnosti se slevou 15 – 25 %
  • Pojištění Rodinného domu se slevou 15 %
  • Pojištění Bytové/nebytové jednotky se slevou 15 %
  • Pojištění Bytového domu se slevou 15 %
  • Pojištění Rekreační budova/domácnost se slevou 15 %

Jako bonus pro klienty, kteří využijí výše uvedené nabídky zvýhodněného majetkového pojištění, připravila Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, povinně smluvní pojištění a havarijní pojištění se slevou 10 %.

Kontakt pro otázky a podrobnější informace:

Telefon: 251 016 401
Mobil: 724 488 566
Fax: 224 256 016
E–mail: mparal@koop.cz