Vážení klienti, aktuálně se potýkáme s technickými problémy na straně poskytovatele e-mailového řešení. Z tohoto důvodu budou Vaše e-mailové požadavky zpracovány se zpožděním. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení klienti, od pondělí 23. 11. se na Vás těšíme na našich pobočkách v nové otevírací době. Před návštěvou pobočky si prosím ověřte na webu koop.cz případně telefonicky, zda je Vámi vybraná pobočka pro klienty dostupná a v jakém čase. Můžete nadále využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Spolupráce s Ekospolem

Developerská společnost EKOSPOL patří mezi největší a nejúspěšnější developery v České republice. Výstavbou a prodejem nových bytů se zabývá již 21 let a díky vysoké kvalitě svých projektů prodává dlouhodobě pětinu všech bytů jen díky referencím spokojených klientů. Na všechny nové byty v nabídce poskytuje EKOSPOL záruku nejnižší ceny. Kompletní nabídku nových bytů k prodeji naleznete na www.ekospol.cz.

Výhoda pro klienty

Klient, který přímo při podpisu kupní smlouvy na bytovou jednotku uzavře pojistnou smlouvu o pojištění domácnosti nebo pojištění bytové jednotky či rodinného domu, získá slevu na pojistném ve výši 25 %.