Významní zprostředkovatelé pro občanská pojištění

ZFP akademie, a.s. je nástupcem ZFP, s.r.o., založené 1. 4. 1995. Od 1. 4. 2000 působí ZFP akademie, a.s. i na Slovensku. Společnost ZFP akademie, a.s. nabízí zprostředkování finančních programů. Do konce roku 2008 společnost uzavřela přes 2,2 mil. ks smluv pro privátní i korporátní klientelu. S Kooperativou pojišťovnou , a.s., VIG spolupracuje od roku 1999 jako její významný partner.

Společnost OVB je přední poradenskou společností v oblasti finančních služeb v Evropě již od roku 1970. V současnosti působí ve 14 zemích Evropy a stará se o více než 2,6 milionu privátních i korporátních klientů. Poskytuje profesionální finanční služby, které umožňují zvýšení životní úrovně širokému spektru lidí.

ASTORIE a.s. je českou společností, založenou v roce 2001. Je složena z týmu profesionálů působících v oblasti finančního poradenství a pojišťovnictví již více jak 17 let. ASTORIE a.s. disponuje obchodní službou, která má v současné době přes 50 obchodních zastoupení s pevnou otvírací dobou a to po celém území České republiky.

Broker Trust, a.s. je vedoucí poskytovatel zázemí pro nezávislé finančně poradenské firmy na trhu. Zastřešuje více než 2000 poradců, patří mezi vůbec největší distributory na trhu s ročním obratem přes 1 mld. Kč. Poradci zastřešení Broker Trustem mají přístup k širokému spektru nejmodernějších softwarových nástrojů, díky kterým mohou svým klientům nabídnout špičkový finančně poradenský servis. 
 

INSIA a.s. je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. 1700 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992.
INSIA je garancí profesionality, znalostí a špičkového servisu poskytovaného klientům v oblasti pojištění, úvěrů, hypoték a penzijního zabezpečení. 
Inspirujeme se každým dnem, ctíme potřeby klientů a s radostí děláme věci, které mají smysl.